~ sWn-zoNe ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


sWn-zoNe A drop Of Reality
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salut si Bafta in continuare

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
snak

snak


Mesaje : 7
Data de înscriere : 03/06/2012

Salut si Bafta in continuare Empty
MesajSubiect: Salut si Bafta in continuare   Salut si Bafta in continuare EmptyMier Iun 06, 2012 6:21 pm

Va urez bafta in continuare, si mult respect pentru cei care chiar mau ajutat, gen : Sef , Montaner, TcR , xKore si multi alti. Cei care stiti de server de la mine, va dau un sfat prietenesc, cautativa altul, asta nu rezista mai mult de 2 saptamani, daca chiar e sa reziste, o sa fiti maxim 10. Tzau si va pup .
Aaa, da, daca postati injurii la adresa mea, ati belit pula in 2 minute.

P.S. Am facut asta din cauza lui vasy, daca vreti detalii , intrebatil, cu toate ca nu o sa va zica ca habar nu are ce a ala owner.
P.S2 Sef, imi pare rau pentru tine, esti baiat bun, dar pacat ca nu potii fi pus in evidenta.

Regrads,
snak.
Sus In jos
Mr.Kent

Mr.Kent


Mesaje : 5
Data de înscriere : 18/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Roman , Neamt

Salut si Bafta in continuare Empty
MesajSubiect: Re: Salut si Bafta in continuare   Salut si Bafta in continuare EmptyMier Iun 06, 2012 6:29 pm

Ok te-am pupat BAFTA SI tinem legatura pwpaa MR.KENT!!
Sus In jos
[M.F]StriKer

[M.F]StriKer


Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/06/2012

Salut si Bafta in continuare Empty
MesajSubiect: Re: Salut si Bafta in continuare   Salut si Bafta in continuare EmptyJoi Iun 07, 2012 5:40 am

Ok ! Mane Nu stiu daca respect cea ce ai facut dar... vom vedea ! Eu unul m-am adasat asa de mult de acest server...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut si Bafta in continuare Empty
MesajSubiect: Re: Salut si Bafta in continuare   Salut si Bafta in continuare Empty

Sus In jos
 
Salut si Bafta in continuare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ sWn-zoNe ~  :: Respect-
Mergi direct la: